slint - en to sv translation catalogue (9 entries)

note: Copy/paste as is, then translate only: Home
en: <a href="slint.html">Home</a>
sv: <a href="slint.html">Hem</a>

note: Copy/paste as is, then translate only: Slint package
en: <a href="package.html">Slint package</a>
sv: <a href="package.html">Slint paket</a>

note: Copy/paste as is, then translate only: Translators
en: <a href="translators.html">Translators</a>
sv: <a href="translators.html">Översättare</a>

note: Copy/paste as is, then translate only: Contribute
en: <a href="contribute.html">Contribute</a>
sv: <a href="contribute.html">Bidra</a>

note: Copy/paste as is, then translate only: Tools
en: <a href="tools.html">Tools</a>
sv: <a href="tools.html">Verktyg</a>

note: Copy/paste as is, then translate only: Changelog
en: <a href="changelog.html">ChangeLog</a>
sv: <a href="changelog.html">Ändringslogg</a>

note: Copy/paste as is, then translate only: Page Source
en: <a href="{eval:os.path.basename(r'{infile}')}">Page Source</a>
sv: <a href="{eval:os.path.basename(r'{infile}')}">Sidans källkod</a>

note: Translate the main title
en: The Slackware Internationalization Project
sv: Slackware Internationaliserings Projektet

note: Copy/paste as is, then translate only: Last updated
en: Last updated {localdate} {localtime}
sv: Senast uppdaterad {localdate} {localtime}
