slint - en to nl translation catalogue (6 entries)

note: Copy/paste as is, then translate only: Slint package
en: <a href="package.html">Slint package</a>
nl: <a href="package.html">Slint-pakket</a>

note: Copy/paste as is, then translate only: Translators
en: <a href="translators.html">Translators</a>
nl: <a href="translators.html">Vertalers</a>

note: Copy/paste as is, then translate only: Contribute
en: <a href="contribute.html">Contribute</a>
nl: <a href="contribute.html">Draag bij</a>

note: Copy/paste as is, then translate only: Page Source
en: <a href="{eval:os.path.basename(r'{infile}')}">Page Source</a>
nl: <a href="{eval:os.path.basename(r'{infile}')}">Bronpagina</a>

note: Translate the main title
en: The Slackware Internationalization Project
nl: Het Slackware Internationaliserings Project

note: Copy/paste as is, then translate only: Last updated
en: Last updated {localdate} {localtime}
nl: Laatst gewijzigd {localdate} {localtime}
